Skontaktuj się z nami

Dane teleadresowe

Siedziba główna i dane rejestrowe

ul. Przemysłowa 2
30-701 Kraków
T: +48 12 295 80 00
T: +48 12 656 36 33
F: +48 12 656 36 49
M: essystem@essystem.pl

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia
Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer w Rejestrze Przedsiębiorców KRS 0000113760,
NIP 679-25-51-640; REGON 351610904
Kapitał akcyjny: 14 145 000,21 zł, opłacony w całości

KONTO: mBANK S.A. O/KRAKÓW
NR: 61 1140 1081 0000 3863 4100 1001

Dział sprzedaży - rynek krajowy

Gdańsk

ul. Biała 1
80-435 Gdańsk
T: +48 58 345 23 45
F: +48 58 341 91 11
E: gdansk@essystem.pl

Kraków

ul. Przemysłowa 2
30-701 Kraków
T: +48 12 656 36 33, +48 12 295 80 00
F: +48 12 656 36 49
E: krakow@essystem.pl

Łódź

ul. Legionów 93/95
91-072 Łódź
T: +48 42 633 60 13
F: +48 12 656 36 49
E: lodz@essystem.pl

Mazury

ul. Olsztyńska 2
11-500 Wilkasy (k. Giżycka)
T: +48 87 429 96 30
F: +48 87 429 96 02
E: mazury@essystem.pl

Poznań

ul. Niezłomnych 1a
61-894 Poznań
T: +48 61 851 80 89
F: +48 61 851 76 80
E: poznan@essystem.pl

Rzeszów

Al. Armii Krajowej 80
35-307 Rzeszów
T: +48 17 850 82 85
F: +48 12 656 36 49
E: rzeszow@essystem.pl

Śląsk

ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice
T: +48 32 339 31 56
F: +48 32 339 31 55
E: slask@essystem.pl

Warszawa

ul. Jagiellońska 78
03-301 Warszawa
T: +48 22 334 63 30
F: +48 22 334 63 36
E: warszawa@essystem.pl

Wrocław

ul. Kobierzycka 18
52-315 Wrocław
T: +48 71 782 82 98
F: +48 71 783 29 23
E: wroclaw@essystem.pl

Spółki zależne - produkcyjne i usługowe


ES-SYSTEM Projekty Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 2
30-701 Kraków
T: +48 12 656 36 33
E: esprojekty@essystem.pl

Numer w Rejestrze Przedsiębiorców KRS 0000695931,
NIP 679-31-56-319; REGON 368316761
KONTO: mBANK S.A. O/KRAKÓW
NR: 41 1140 1081 0000 3241 4500 1001

ES-SYSTEM NT Sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 51
32-410 Dobczyce
T: +48 12 397 89 40
E: essystemnt@essystem.pl

Numer w Rejestrze Przedsiębiorców KRS 0000333960,
NIP 679-30-12-017; REGON 120957340
KONTO: mBANK S.A. O/KRAKÓW
NR: 33 1140 1081 0000 2125 6800 1001


ES-SYSTEM Wilkasy Sp. z o.o.

ul. Olsztyńska 2
11-500 Wilkasy (k. Giżycka)
T: +48 87 429 96 00
F: +48 87 429 96 01
E: wilkasy@essystem.pl
www.wilkasy.essystem.pl

Numer w Rejestrze Przedsiębiorców KRS 0000015579,
NIP 845-17-15-188; REGON 510898680

Dział sprzedaży - rynki zagraniczne

Menedżerowie regionów
 
Ryszard Janek
Bliski Wschód, Indie, Afryka

T: +48 691 701 053
 rjanek-es
E: ryszard.janek@essystem.pl
Magdalena Kałkowska
Francja, Benelux
 
T: +48 691 701 063

E: magdalena.kalkowska@essystem.pl
Sławomir Kałkowski
Skandynawia, UK

T: +48 603 637 514

E: slawomir.kalkowski@essystem.pl
Tomasz Mayer
Europa Wschodnia
 
T: +48 723 724 000

E: tomasz.mayer@essystem.pl
Marek Paranić
Centralna i Południowa Europa Wschodnia
  
T: +48 667 842 170
 mparanic-es
E: marek.paranic@essystem.pl
Anna Trojanowska
Europa Południowa, Ameryka Północna i Południowa

T: +48 603 637 545
 atrojanowska-es
E: anna.trojanowska@essystem.pl
Ian Debski
Niemcy, Austria i Szwajcaria

T: +48 691 701 022
 es-ian
E: ian.debski@essystem.pl
Monika Szpiech
Londyn i Singapur

T: +48 723 724 051

E: monika.szpiech@essystem.pl

Przedstawicielstwa / Oddziały zagraniczne

Wielka Brytania

ES-SYSTEM Lighting UK Ltd
Magdalena Dobbs
T: +44 (0) 7575 950 482
E: m.dobbs@essystem.pl

Scandinavia
Ågesta Broväg 66
123 50 Farsta
T: +46 (0)8 585 000 35
F: +46 (0)8 585 000 45
E: info@essystem.se
www.essystem.se
 
Francja

Du rêve au quotidien 
T: +33 06 86 63 95 60
E: aurelia.gibson@essystem.pl
www.essystem.eu

Niemcy, Austria
 
Michael Kurpiers
MKC LED, Light & Efficiency
Poppenbütteler Bogen 44
22399 Hamburg
T: +49 40 61137222
M: +49 160 9779 30 34
F: +49 40 61168871
E: michael.kurpiers@essystem.de

Ukraina

T: +38 032 242 17 88
F: +38 095 271 02 12
E: igor.smetana@essystem.com.ua

Partnerzy Strategiczni

 
CINMAR lighting systems LLC
401, NGI House, Skrytka pocztowa 50007, Port Saeed, Deira, Dubaj
Zjednoczone Emiraty Arabskie
T: +971 4 2959930
F: +971 4 2959931
E: info@cinmarlight.com
www.cinmarlight.com
Krislite
No.9 Loyang Way Krislite Building #05-01 Singapore 508722
Singapur
T: +65 6543 8000
F: +65 6545 9929
E: lighting@krislite.com
www.krislite.com
Maréchaux Elektro AG
Sempacherstrasse 6, 6003 Lucerna
Szwajcaria
T: +41 41 319 44 44
F: +41 41 319 44 66
E: web@marechaux-licht.ch
www.marechaux-licht.ch

Pozostańmy w kontakcie

Wyślij mail